Biz Kimiz 2019-04-10T18:27:11+03:00

TARİHÇEMİZ;   

2009 yılında Marmara üniversitesi Dişhekimliği fakültesinden mezun olan Dt.Oktay KARATAŞ tarafından açılarak  üç yıl boyunca muayenehane şeklinde hizmet veren kurumumuz,2013 yılı itibariyle büyüyerek ve gelişerek AYDOSDİŞ Orhangazi adını almış ve 2018 mart ayına kadar bulunduğu adreste poliklinik olarak hizmetlerine devam etmiştir.Nisan 2018 itibariyle yeni yerine taşınan kurumumuz,Özel DENTTOTAL Ağız ve Diş sağlığı polikliniği adıyla siz değerli misafirlerine hizmet vermeye devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Diş sağlığı merkezi olmanın bilincinden hareketle, Uluslararası Standartlar doğrultusunda, tüm çalışanların katılımına dayanan bir kurum kültürü oluşturmak ve önce insan anlayışını temel felsefemiz olarak kabul ederek , ülke şartlarına uygun,yeni ve modern teknolojiyi izleyerek, güler yüzle ve hasta haklarını gözeten ağız ve diş sağlığı konusunda profesyonel hizmet vermektir.

MİSYONUMUZ
Kurum içi eğitimlerle sürekli desteklenen, konularında uzman çalışanlarımızla, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, hasta odaklı ,insan haklarına saygılı, çevreye duyarlı, sağlık alanında dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, yenilikçi ve yaratıcı
kimliğimizle toplumsal sorumluluğumuzun bilincinde olarak başta bölgemiz olmak üzere tüm ülkeden ve yurtdışından gelen hastalara en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli sağlık hizmetleri sunmak.

VİZYONUMUZ
Ağız ve Diş Sağlığı Tanı ve Tedavilerinde ülkenin en iyi sağlık kuruluşlarından birisi olabilmek için; dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden, sürekli gelişen, hastalar tarafından tercih edilen, yurt içinde ve yurt dışında sektöründe öncü kurumlarla hizmet gücünü birleştiren ve
bu gücü bilimsel anlamda kullanım başarısını gösteren uluslararası standartlarda marka olmuş bir sağlık kurumu olmaktır.

HİZMET TANIMI
Çene cerrahisi, implantoloji, ortodonti, estetik diş hekimliği, pedodonti (çocuk dişleri), kanal tedavisi, diş eti hastalıkları gibi diş hekimliğinin bütün alanlarında uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Bunun yanında uluslararası standartlarda teknik uygulamalarla estetik diş hekimliğini buluşturmakta ve özünde bir sanat olan mesleğin tüm branşlarını birleştirerek çözüm sunmaktadır.

DEĞERLERİMİZ;

Dürüstlük

Liderlik

Takım çalışması

Hasta ve çalışan memnuniyeti

Mükemmellik

Özveriliyiz, hedefimiz mükemmelliktir. Üstlendiğimiz her işi ‘en iyi’ şekilde gerçekleştirmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayız.

“Nerede insan sevgisi varsa, orada bu sanata sevgi de vardır.”  Hippokrates